farmasi pudra kullananlar ve indirim kuponu

Farmasi pudra, makyaj konusunda deneyimli pek çok kişinin özellikle tercih ederek aldığı Farmasi’nin başarılı ürünlerinden biridir. Aşağıda ürün tanıtımına ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Farmasi Pudra Ürün Tanıtımı

FARMASI KOMPAKT PUDRA

İpeksi ve yumuşak dokusu ile kolayca uygulayabileceğin bu pudra, cildinde gün boyu canlı ve kusursuz bir görünüm sağlar, cildi yormaz ve gözenekleri tıkamaz. Mat bir doku ile kat kat uygulanabilir, uzun süre kalıcı örtücülük sağlar. Cilt tonuna ve dokusuna mükemmel uyum sağlar. Açıktan koyuya, her cilt tonuna uygun tonlarından sen de kendine uygun olanı kolayca seç!

FARMASI TERRACOTTA PUDRA

İçeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde cilde göz alıcı bir görünüm sağlar. Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajını sabitler, kadifemsi bir bitiş sağlar. Çok amaçlı bu ürünü dilersen tüm yüze pudra olarak, dilersen allık olarak kullanabilirsin. Dekolte bölgeni de renklendirmeyi unutma!

Farmasi Pudra Kullanıcı Yorumları

Blogger İrem Gökçe

Ben gerçekten bu pudrayı çok beğendim.
Yumuşacık ipeksi bir yapısı var.
Cildime pütür pütür bir görüntüde vermedi.
İncecik bir yapıda…
Parlamayı mükemmel bir şekilde dengeliyor.
Kokusuna ise ba-yıl-dım!

Blogger Maryslife

Farmasi bb all in one pudrası ise son ayda elimden düşürmüyorum. Özellikle okula giderken renkli pudra kullanıp cilt tonumu eşitliyorum. Hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de kat kat ten ürünü uygulamak zorunda kalmıyorum.

Blogger MakyajTavsiyem

Fondoteni güzel sabitliyor. Çok fazla uygulamadığınız takdirde ”pudra pudra” bir görüntü yaratmıyor. Eğer fondotenin üzerine değil de tek başına uygulayacağım derseniz, tek başına bir kapatıcılığı vs. yok. Adı gibi porselen bir görüntü yaratmıyor ancak cilde verdiği sağlıklı görüntü başarılı.

Farmasi Pudra İndirim Fırsatı – İndirim Kuponu

Bildiğiniz gibi Farmasi ürünlerini marketlerde bulamıyor ve çevrenizde bulabileceğiniz danışmanlardan almak durumundasınız. Katalogda yazan fiyatlardan alışveriş yapabiliyorsunuz. Peki size Farmasi Pudra ürünlerini %33 indirimli alabileceğinizi söylesem. %33 İndirim için aşağıdan başvurabilirsiniz.
İndirim Kuponu İçin Ücretsiz Başvurun! (Ayrıca Farmasi Kataloğu ve Tester Ürünler Ücretsiz Gönderilir)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir